Nastał ten dzień… Ostatni dzień roku. Miało nie być żadnych podsumowań, ale jednak postanowiłam zebrać to, co udało mi się osiągnąć, w jednym miejscu. Część rzeczy opisałam we wpisie z okazji drugich urodzin bloga, więc nie będę ich powtarzać. Ale do tego mogę, a nawet powinnam dopisać bardzo ważne dla mnie rzeczy – niektóre nawet zmieniły moje życie!

ONA
Pojawiła się dokładnie w Dzień Dziecka. Mała istotka, ciągle uśmiechnięta, miewająca też swoje humory, nie chcąca spać w dzień, pełna energii. Martyna. Dzięki niej zrozumiałam, że istnieją rzeczy ważne i ważniejsze. Dzięki niej wiem, co to zmęczenie i że macierzyński wcale nie powinien nazywać się urlopem 😉
To ona jest powodem tego, że ostatnio mniej na blogu czy Facebooku. Chociaż od jej urodzenia udało mi się przygotować (aż) 14 wpisów, a ten, który właśnie czytasz, jest piętnasty.

GET CREATIVE NOW!
6. października w Poznaniu na zaproszenie Grupy Wydawniczej Semantika miałam okazję i przyjemność poprowadzić warsztaty dla nauczycieli języka angielskiego. Było to dla mnie ogromne wyzwanie, ponieważ w konferencji uczestniczyło aż ok. 200 osób! Na szczęście podczas GCN była rewelacyjna atmosfera, którą tworzyły prelegentki, organizatorzy oraz uczestnicy i… udało się nie uciec ze stresu 😉
Dziękuję Kasi Brzozowskiej, Marysi Bursche, Edycie Pikulskiej, Adzie Chmielewskiej, Gosi Mansoor i Magdzie Malinowskiej za kreatywne warsztaty, tworzenie wspaniałej atmosfery i wsparcie. A GW Semantika za obdarzenie mnie zaufaniem. Dodatkowo należą się podziękowania Karolinie Lubas za dobre słowo i wspieranie mnie, a także mojemu mężowi i córce, którzy znieśli moją nieobecność (choć Marti też udało się wziąć udział w warsztacie Ady i Magdy, hihi).

GRUPA NA FB
Oprócz wspierania Marysi w prowadzeniu grupy Głowa Pełna Pomysłów, wraz z Karoliną Lubas prowadzimy grupę Angielski: egzamin ósmoklasisty, która rozwija się coraz bardziej, w której znajdują się osoby chętnie dzielące się materiałami i pomysłami, które mogą przydać się w pracy nauczyciela przygotowującego swoich uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Wkrótce będzie nas tam 5000!
Jestem bardzo zadowolona, że pomysł założenia takiej grupy spodobał się i Karolinie, i wydawnictwu Macmillan, które nas bardzo wspiera.

HIGH 5 – PRZYBIJ PIĄTKĘ
W 2018 roku wzięłam udział w pięciu edycjach akcji High 5 – przybij piątkę z blogującymi anglistkami. Bardzo dziękuję dziewczynom, że dzielą się pomysłami czy materiałami w ramach tej akcji. Dziękuję też za to, że mogłam wraz z Wami współpracować. I dziękuję też każdemu Czytelnikowi bloga za to, że był ze mną, z nami.Cieszę się, że udało mi się zawrzeć nowe znajomości i współprace. Na 2019 nie mam żadnych postanowień – mam tylko 1 cel, do którego dążę od pewnego czasu. Może kiedyś o nim napiszę 😉

A tymczasem trzymajcie kciuki za to, czym rozpocznę Nowy Rok – najpierw moje urodziny, a później 4pack pomysłów. Już 11. stycznia w Warszawie wraz z Marysią Bursche, Kasią Brzozowską i Basią Bednarczyk wprowadzimy uczestników dwudniowych warsztatów w świat gier i zabaw językowych – tych prostych i tych WOW oraz w świat piosenek i opowiadań.

 

Udostępnij ten wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Kategorie
Archiwum wpisów
Sprawdź ostatnie wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x