Drugie urodziny MADE BY KATE!

To już drugie urodziny bloga! Bardzo cieszę się, że udało mi się wytrwać i nadal dzielę się z Tobą moimi pomysłami czy materiałami. Z tej okazji chcę powiedzieć Ci, co udało mi się osiągnąć, przypomnieć najczęściej czytane wpisy oraz… dać Ci prezent!

MOJE MAŁEWIELKIE SUKCESY (troszkę się pochwalę!)

Szkolenie Head Full of IdeasSongs&Stories we Wrocławiu

Grafika: www.fullofideas.pl
 

W kwietniu br. miałam okazję uczestniczyć w świetnym szkoleniu Marysi – nie tylko jako uczestnik, ale miałam również swoje „5 minut” na to, by przedstawić swoje pomysły.
Było to dla mnie doświadczenie, które zmotywowało mnie do dalszej pracy. Bardzo cieszę się, że Marysia zaufała mi, a uczestniczki szkolenia wysłuchały moich pomysłów, porad i wskazówek (mam nadzieję, że się przydadzą w Waszej pracy). Dziękuję za to inspirujące spotkanie!

Foto: Marysia Bursche

Get Creative – autorka tekstów

W tym dwumiesięczniku dla nauczycieli języka angielskiego pracujących z dziećmi znajdziecie również moje artykuły. Bardzo się cieszę, że po raz kolejny obdarzono mnie zaufaniem! 

Moje artykuły:
Family in a cloud
We Are American Indians!
Prezentacje-animacje. Kreatywne zajęcia z użyciem nietypowych prezentacji.
…a kolejny, czwarty artykuł, ukaże się niebawem 🙂

Grupa na FB – Angielski: egzamin ósmoklasisty – grupa dla nauczycieli

W marcu br. wraz z Karoliną Lubas przy współpracy z wydawnictwem Macmillan powołałyśmy do życia ww. grupę, która skierowana jest do nauczycieli i lektorów przygotowujących swoich uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Dzielimy się tam materiałami i pomysłami, które ułatwią nam te przygotowania. Wkrótce (mamy nadzieję, że we wrześniu) opublikujemy tam nasz autorski zbiór zadań przydatny przy ćwiczeniu wypowiedzi pisemnej z ósmoklasistami.


Don’t SAY IT! – współpraca przy tworzeniu gry

Kolejne ekstra doświadczenie! Tworzenie gry z takim zespołem to czysta przyjemność! Miło czyta się komentarze, że gra jest super, że się sprawdza, że uczniowie są zadowoleni – o to nam właśnie chodziło! Oprócz kart przygotowałam również pomysły na wykorzystanie gry na zajęciach: Don’t SAY IT! POMYSŁY 🙂

Facebook MADE BY KATE
Na Facebook’u jest już nas ponad 2000! Bardzo dziękuję, że jesteś ze mną również tam. Dzięki temu możesz być na bieżąco z postami, które pojawiają się na blogu:)

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE WPISY
Przez te 2 lata najczęściej czytanymi wpisami są:

1. Jak wykorzystać chmury wyrazowe na lekcji?
2. Darmowe generatory krzyżówek
3. High 5: 5 podwórkowych zabaw i gier językowych z użyciem kredy
4. Pomysły na podsumowanie słownictwa i gramatyki
5. Pomysły na pracę z Quizletem podczas lekcji

PREZENT DLA CIEBIE 🎔
Ponieważ lubię się dzielić, z okazji drugich urodzin bloga, chcę dać Ci prezent, a właściwie prezenty, które otrzymałam od moich „urodzinowych” partnerów 🙂 Wybierz, co chcesz – możesz też wziąć wszystko 🙂 Mam nadzieję, że przed rozpoczęciem roku szkolnego przydadzą Ci się, że z nich skorzystasz 😉
A oto, co dla Ciebie mam:

PREZENT 1:
10% rabatu na hasło: UrodzinyBloga na wszystkie nieprzecenione produkty w Bookshop u Tobiasza (⇐ klik; rabat ważny od dziś, tj. 23.08 do 26.08.2018 r.).

Mały Tobiasz i jego mama Monika zachęcają do zabawy językiem angielskim już od najmłodszych lat! Jest w czym wybierać u nich – sprawdź koniecznie 🙂


PREZENT 2:
10% rabatu na hasło: madebykate na wszystkie ZMAZAJKI – uniwersalne karty wielokrotnego użytku, które znajdziesz u Karoliny Lubas (⇐ klik; hasło ważne od 01.09 do 30.09.2018 r.).

Zmazajki są świetne! Mam już kilka pomysłów na ich użycie. Karola, gratuluję pomysłu!


PREZENT 3:
20% rabatu na hasło: made by kate na wszystkie materiały znajdujące się w sklepie Head Full of Ideas (⇐ klik; rabat ważny od dziś, tj. 23.08 do końca września 2018 r.; rabat nie obejmuje szkoleń HFoI oraz boxów).

Z materiałami Marysi zaczynałam przygodę z nauczaniem przedszkolaków 🙂

 

PREZENT 4:
20% rabatu na hasło: made by kate na cały asortyment na Children’s English Books (⇐ klik; rabat ważny od dziś, tj. 23.08 do końca września 2018 r.).

U Moniki same dobroci – ja poluję na Snapy, bo można wykorzystać je na wieeele sposobów, a Ty co wybierzesz?

Udostępnij ten wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Kategorie
Archiwum wpisów
Sprawdź ostatnie wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marysia
Marysia
23 sierpnia 2018 14:22

Super! Kasiu wszystkiego dobrego dla bloga i dla Ciebie! Zapomniałaś o tym, jak dzielnie mi pomagasz prowadzić grupę, a to nielada wyzwanie przy tylu członkach! Dziękuję i jeszcze więcej sukcesów Ci życzę! 🙂

Karolina Lubas
Karolina Lubas
23 sierpnia 2018 16:23

Kasia! Wszystkiego najlepszego!
Jeszcze więcej sukcesów zawodowych Ci życzę! <3 :*

Kasia z made by kate
Kasia z made by kate
23 sierpnia 2018 22:19

Dziękuję! 🙂 Staram się jak mogę 🙂

Kasia z made by kate
Kasia z made by kate
23 sierpnia 2018 22:20

Dzięki Karola 🙂 <3 Obym wytrwała kolejny rok 🙂

Karolina Kępska
Karolina Kępska
24 sierpnia 2018 09:37

Brawo Kasia, zapomniałaś wspomnieć o swoim największym sukcesie, małe nóżki, małe rączki i niedługo zacznie mówić do Ciebie "mama". <3

Monika
Monika
24 sierpnia 2018 09:37

Kasiu, gratulacje! Cudowne sukcesy, ciężko zapracowane. jestem z Tobą od początku, trzymam kciuki i kibicuję! <3 Lots of love <3

Monika
Monika
24 sierpnia 2018 09:37

Kasiu – wszystkiego, co najlepsze! Gratuluję Ci świetnego bloga, niebanalnych pomysłów i rewelacyjnej organizacji czasu! Podziwiam i nie mam pojęcia, jak dajesz radę tyle ogarniać. Cudowne sukcesy, ciężko zapracowane. Trzymam kciuki za kolejne równie owocne lata!

7
0
Would love your thoughts, please comment.x