Halloween costumes (printables)

Długo zabierałam się do napisania tego posta. Materiały były gotowe od kilku dni, a wpis czekał… Ale w końcu udało mi się znaleźć chwilę i oto jest, a właściwie są: Halloween costumes. Niestety ja w tym roku nie poprowadzę zajęć o tej tematyce, ale może Wam się przydadzą. Zapraszam zatem do lektury!

🎃 Karty obrazkowe

Przygotowałam dla Was zestaw ośmiu kart obrazkowych. Sami dobrze wiecie, że można z nimi zrobić naprawdę wiele: od prezentacji słownictwa do różnego rodzaju gier 🙂

🎃 Gra memory

Z memo również możecie zrobić mnóstwo rzeczy: od zagrania w tradycyjne memo, po wykonanie przez dzieci dodatkowych kart z podpisami (i później zagranie obrazek-podpis) lub przyklejenie kartoników z obrazkami do zakrętek ze słoików i łowienie strojów, a nawet w grę Who am I?

🎃 What comes next?

Ostatnio przypomniał mi się wpis Marysi z Head Full of Ideas nt. Arctic animals. Materiały, które stworzyła, świetnie sprawdziły się na moich zajęciach, więc zainspirowało mnie to do stworzenia takich w tematyce Halloween costumes.

Dzieci świetnie radzą sobie z takimi ćwiczeniami. Doskonale wpływają one na rozwój logicznego myślenia, a także ćwiczą spostrzegawczość dzieci. Do pustych okienek i kart możecie dokleić rzepy – przy prezentacji gotowej planszy i podniesieniu jej, nie spadną.

To tyle halloweenowo, ale koniecznie śledźcie made by kate na fb. Wkrótce czeka na Was niespodzianka! Dajcie też znać, jak Wasze przygotowania do Halloween 🙂

Udostępnij ten wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Kategorie
Archiwum wpisów
Sprawdź ostatnie wpisy
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x