Znajdziecie tu kopalnie materiałów do druku, piosenek, inspiracji.

supersimplelearning.com – przedszkolaki uwielbiają piosenki SSS! Na stronie znajdziecie teksty, a także dodatkowe materiały.
mrprintables.com – materiały do nauki języka i nie tylko. Nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na pewno znajdą też coś dla swoich uczniów.
mockeri.com – szczególnie polecam zakładkę „learn” „activities”Znajdziecie tu kolorowe flashcards, gry, ćwiczenia oraz wiele innych rzeczy.
themeasuredmom.com – przyda się do nauki czytania w języku angielskim. A ile darmowych materiałów („free printables”)!
pinterest.com – tu właściwie znajdziecie wszystko! Wystarczy w pole z lupką wpisać to, czego szukamy i… tadam! Pojawia się mnóstwo ciekawych materiałów.
en.islcollective.com – kopalnia gotowych materiałów: gramatyka, słownictwo oraz wiele innych rzeczy, które przydadzą się niejednemu nauczycielowi.
twinkl.co.uk – materiały na zajęcia, prezentacje, pomysły, karty pracy dla młodszych i starszych uczniów. Część materiałów bezpłatna, część dostępna w wersji Premium.
kizclub.com – kopalnia darmowych materiałów na różne tematy; karty obrazkowe, karty pracy i wiele innych!
bilikid.pl – coś dla rodziców, którzy chcą, a nie wiedzą, jak uczyć swoje dziecko angielskiego w domu. Bilikid.pl to blog, na którym Paulina – blogująca mama – uczy swoje dzieci angielskiego od urodzenia w domu przez zabawę i codzienne rozmowy i dzieli się w sieci.